Daf ile Renault Symbol Kiralamak | izmir Rent A Car - izmir Havalimani Rent A Car - izmir Oto Kiralama

Renault Symbol Renault'un tüm görsel özelliklerini kendi üzerinde toplamış mükemmel dış ve iç dizayn'a sahip bir araçtır. izmir Rent A Car ile Daf Araba Kiralama firmasi sizlere izmir de guvenilir ve hizli hizmet sunuyor.

Dolar: 6.27 Euro: 7.34 +90232 251 00 94 7/24 Rezervasyon Hattı
MENÜLER
HABERLER
FİLO KİRALAMA
HABERLER
Daf ile Renault Symbol Kiralamak
Daf ile Renault Symbol Kiralamak Renault Symbol Renault'un tüm görsel özelliklerini kendi üzerinde toplamış mükemmel dış ve iç dizayn'a sahip bir araçtır. Ön yüzü sıfırdan tekrar tasarlanmış özel araçlardan biridir . Akışkan ve Şık hatları ile tüm Renault ailesinin beğenisine sunuldu ve tüm aile tarafından kabul gördü .

Renault Symbol 'e bindiğinizde orta konsoldaki 7" (18cm) büyüklüğündeki donkunmatik multimedya sistemi sizi bir teknoloji devinin içinde olduğunuzu hissettirecek .Daf izmir rent a car müşterileri izmir ziyaretlerinde aileleri ile beraber konforu yaşamak istediklerinden dolayı firmamızda en fazla kiralanan araçlar içinde ilk sıralara giriyor .

Daf İzmir Rent A Car

Daf Rent a car farkı ile kiraladığınız Renault Symbol ailenizin her üyesi düşünülerek tasarlanmış bir konforla , cömert , dokunmatik ve yenilikçi teknolojiler bu araçta toplanmış . Tüm beklentilerinizi Renault Symbol 'dan bekleyebilirsiniz . Direksiyonu tuttuğunuzda üzerinde kaplı olan deriyi parmaklarınızda hissedeceksiniz bu size yol hakimiyetinin yanı sıra bir güven sağlayacak sonrasında ise torpido panelinin hatlarında göz gezdirin ve motorun sessiz çalışması ile huzur içinde yolculuğunuzu tamamlayın . Daf izmir Rent a car farkı ile araç kiraladığınızda kendi aracınızda yaşayamadığınız bu konfor ve huzuru firmamızın araçlarında yaşayacaksınız.

Etiketler : izmir rent a car - izmir araç kiralama - izmir havalimanı rent a car izmir oto kiralama - izmir araba kiralama