Firmamız ve Farkımız

Covid-19 Pandemisinde Araç Kiralama

Son yıllarda tüm insanlığın baş belası haline gelen ve birçok sektörün kapanmasına kadar götüren salgın. Daha doğrusu Dünya çapında ektili olan bu salgın tüm ülkeleri derinden etkilenmiştir. Aynı zamanda her geçen gün yeni varyantları ve çeşitleri ile insanoğlunun başına dert açmaya devam etmektedir. Şuana kadar milyonlarca insanın hayatını kaybettiği Covid-19 Salgınından korunmak için önlemlerimizi almalıyız. Maskemizi takmalı, sosyal mesafe kurallarına uyum göstermeliyiz. Bu anlamda Evlerimizi, iş yerlerimizi, ofislerimizi belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemi yapmamız gerekmektedir. Bu sayede pandemiden en az hasar ile kurtulmak, hijyen ve temizlikle gerçekleştirebiliriz. Covid-19 Pandemisinde araç kiralama hizmetlerimiz hız geçmeden devam etmektedir. 

Firmamız da salgının hüküm sürmeye başladığı ilk günden itibaren yeni önlemleri faaliyete sokmuş bulunmaktadır. Aynı zamanda Araçlarımızı gün, hafta ve ay içerisinde belki de onlarca farklı müşteri kullanmaktadır. Bu anlamda birden çok kişinin belirli zaman dilimlerinde kullandığı araçların hijyenik bir ortama sahip olmasını bekleyemeyiz. Firmamız da bu anlamda müşteriden almış olduğu araçları yeni müşteriye tahsis etmeden önce dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Sağlık bakanlığı onaylı evrakların eksiksiz olması sağlık açısından avantajdır. Bu anlamda müşterilerimizin sağlık ve sıhhati özellikle bu dönemde çok önemlidir. Aynı zamanda yanımızda aktif olarak çalışan tüm personel kadromuza sosyal mesafe kuralına uyum göstermelerini belirtmekteyiz. Bunun yanı sıra maskelerini takmalarını ve hijyen konusunda dikkat etmeleri konusunda ikaz etmekteyiz. Aktif olarak çalıştığımız tüm çalışma alanlarımız belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemi yapılmaktayız.

Firmamız ve Farkımız

Firmamız salgın döneminde hijyene en çok önem veren sayılı rent a car firmaları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda salgın döneminde keseninin ağzını açmamı ve gereken tüm önlemleri sıkı sıkıya almamız taktir konumuzdur. Unutmayın ki sizin sağlığınız bizim sağlığımızdır. Bu anlamda tüm virüs önlemlerimizi aldığımız ofislerimize uğrayabilirsiniz. Her daim size hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz.

Diğer Hizmetler

İzmir Araba Kiralama
Firmamız tüm yerli ve yabancı müşterilerin ulaşım ihtiyacı olan İzmir araba kiralama hizmetini en uygun ve avantajlı fiyatlar karşılığında sunabilmekten memnuniyet duymaktayız.
İzmir Bornova Rent A Car
Daf rent a car olarak İzmir’in nadide ilçesi haline gelen Bornova’ya rent a car hizmeti sunmaktayız. İzmir Bornova rent a car hizmeti süresi boyunca müşterilerimize en profesyonel hizmet şartlarını sunabilmekten mutluluk duymaktayız.
İzmir Havalimanı Transfer
İzmir'e gelen, kurumsal , bireysel ve diğer misafirlerimiz için izmir Havalimanı Oto Kiralama hizmetini eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.
İzmir Profesyonel Araç Kiralama
Firmamız da İzmir Profesyonel araç kiralama hizmetini müşterilerine en uygun fiyat karşılığında sunmak için çalışmaktadır.
İzmir Minibüs Kiralama
Keyifli ve güvenli ulaşım için Daf Rent a Car İzmir minibüs kiralama hizmeti sizleri bekliyor. Kurumsal ve bireysel gruplar için mükemmel bir alternatif olan İzmir minibüs kiralama.
İzmir Şöförlü Araç Kiralama
İzmir şoförlü araç kiralama hizmeti ile siz de yalnızca araç kiralamanın değil güler yüzlü, profesyonel bir şoför ile ulaşım sağlamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
İzmir 4x4 Dacia Duster Kirala
İzmir’da Daf Rent a Car ile 4x4 Dacia Duster araç kiralamak sandığınızdan çok daha kolay. İzmir araç kiralama hizmetini uygun fiyatlarla sunduğumuzu da eklemeliyiz.