İzmir Havalimanı Rent a Car

İzmir ili genelinde kiralık otomobil ihtiyacı olan kişilere, istedikleri model ve özelliklere sahip araçları kiralayan firma İzmir Havalimanı şubesiyle de hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde rent a car sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Daf, İzmir Havalimanında otomobil kiralamak isteyen kişiler tarafından da ilk tercih edilen adreslerden biri konumdadır.

Kiralık otomobil sektöründe faaliyet gösteren firmaların sayısı gün geçtikte artmaya devam etmektedir. Bu nedenle piyasa genelinde güvensizlik uyandıran, merdiven altı tabir edilen şekilde hizmet veren firmaların sayısı da artmaktadır. Daf, sektörde uzun yıllarını geride bırakan, bilinçli bir şekilde hizmetine devam eden sayılı güvenilir firmaların arasında yer almaktadır.

Kiralık otomobil olarak İzmir Havalimanı rent a car sektöründe sunduğu otomobiller de donanım ve özelliklere özen göstermektedir. Gerekli bakımları zamanında yapılan otomobilleri kiralayan firma, filosunda son model otomobilleri bulundurmaya özen göstermektedir.

Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

Firma filosu içerisinde geniş veya daha küçük otomobiller gibi çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Şirketlere ve kişilerin ihtiyaçlarına uygun, her kesimden talebi karşılayabilecek donanıma sahip otomobiller ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Lüks otomobil seçeneklerinin de yer aldığı İzmir Havalimanı araç kiralama filosu içerisinde dizel veya benzinli, otomatik veya manuel gibi çeşitli seçeneklerde otomobil modelleri yer almaktadır. En sık tercih edilen ekonomik sınıf kiralık otomobiller ile kişilerin hem ihtiyaçlarına hem bütçelerine uygun otomobiller kiralanmaktadır.

Havalimanı Rent a Car

Kişiler otomobil kiraladıklarında bazen otomobilin sadece kendisi ihtiyaçları gidermek için yeterli olmamaktadır. Bu durumun farkında olan Daf İzmir Hava Limanı oto kiralama firması, ekstra ücretler ile artı donanımlar kiralık otomobillere ekleyebilmektedir.

Çocuklu aileler için bir ihtiyaç haline gelen bebek oto koltuğu, uzun yolculuklarda sıklıkla ihtiyaç duyulan navigasyon ve mobil internet, ekstra ikinci şoför, kış aylarında kar zinciri, yükseltici gibi kiralık otomobilde ihtiyaç duyulabilecek hizmetler, ekstra ücrete tabi olarak karşılanmaktadır. Bu talepler kiralık otomobil rezervasyonu esnasında, kaç adet istendiği ile birlikte firmaya bildirilmesi gereken bilgiler arasında yer almaktadır.

Diğer Makaleler

İzmir Araç Kiralama
İzmir Araç Kiralama

Her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir araç kiralama firması, bünyesinde ekonomik fiyatlara kiralanacak otomobil modelleri de bulundurmaktadır.

İzmir Oto Kiralama
İzmir Oto Kiralama

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren ve İzmir oto kiralama firmaları arasında da yer alan Daf, araç kiralama konusunda hizmet kalitesini,güvenilirliğini kanıtlamış firmalardan bir tanesidir.

İzmir Rent a Car
İzmir Rent a Car

Her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir rent a car firması, bünyesinde ekonomik fiyatlara kiralanacak otomobil modelleri de bulundurmaktadır.