Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Özel Günler için Araç Kiralama

Kına, nikah, sünnet, asker geçişleri, evlilik yıldönümü, evlilik teklifi gibi özel günlerde ulaşım için araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız bu konuda hemen için içerisine dahil olmaktadır. Özel günler için özel olarak kiralatmış olduğumuz araçlarımız ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Özel günler için araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin işimizden memnun kalmasını sağlamaktayız. Proje alanlarımız ve kendimize yaptığımız yatırımlar sonucunda araç kiralama sektöründe önemli bir paya sahibiz. Bu anlamda aracınızı güven içerisinde bize kiralayabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak İzmir’in pek çok farklı bölgesinde ihtiyaç duyulan araçları uygun fiyatlar karşılığında kiralamaktadır. Hatırı sayılır deneyim ve tecrübemiz ile yollarımıza devam etmekteyiz. Müşteri odaklı çalışma prensiplerimiz ve her daim müşterilerimizin isteklerine cevap sunmaktayız. Deneyim ve tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin araç kiralama konusunda ilk tercihi haline gelmekteyiz. Müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmek en büyük başarı ve motivasyon kaynağımızdır.

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz en büyük övünç kaynağımızdır. Üstün hizmet kalitemiz sayesinde işinize bizi tercih edebilirsiniz.

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı bir işlem sürdürmektedir. Bu anlamda müşterilerimizin istek, talep ve yorumları katımıza büyü bir öneme sahiptir. Müşterilerimizin bize çeşitli yerlerden ulaştırdıkları yorumları gerektiği gibi yerine getirmekteyiz. Bu anlamda araçlarımızın ve sunmuş olduğumuz hizmetin sonuna kadar arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

-Firmamız devletimizin araç kiralama ve oto kiralama sektöründe gerekli gördüğü tüm belge ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Araç kiralama ve oto kiralama işlemlerimizde belge esaslı çalışmalarımız geniş bir çevreye yayılmamızı kolaylaştırmaktadır. Geniş bir çevrede adımızı duyurmamız ve etkinlik alanımızda ki hızlı artışlar bizi çok memnun etmektedir.

-Bünyemizde bulunan tüm araç modellerini belirli aralıklarla sigorta ve kasko işlemlerine tabi tutmaktayız. Kasko ve sigorta işlemlerimiz sayesinde yolculuk esnasında herhangi bir sıkını ile karşılaşmanızın önüne geçmekteyiz.

-Firmamızın altında çalışan tüm araçlar belirli aralıklarla iç ve dış bakımlara tabi tutulmaktadır. Sorunsuz ve eksiksiz iç ve dış bakımlarımız sayesinde müşterilerimizin yolda kolma olasılıkları ortadan kalkmaktadır. İş ortaklarımız ile size en muazzam hizmetleri sunacağımızın garantisi vermekteyiz. Bu anlamda içiniz rahat olsun isteriz.

Covid-19 Pandemisine Karşın Almış Olduğumuz Önlemler

Firmamız Covid-19 Pandemisini ülkemizde vaka sayısının görülmeye başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız ve işlerimizin merkez noktası haline gelen ofislerimizi dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra hem araçlarımız içerisinde hem de ofislerimizde dezenfektan, kolonya ve maskeler mevcuttur. Aynı zamanda araçlarımızı belirli aralıklarla iç ve dış bakımlara tabi tutmaktayız. Bu anlamda Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde güven içerisinde bizi tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki sizin sağlığınız bizim sağlığımızdır.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların cevapları aynı zamanda fiyat teklifi alabilmek için e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Uzun vadeli işler çıkarma ümidi ile Keyifli ve Sağlıcakla Günler Dileriz!!!

Diğer Makaleler

Gezi ve Tatil Amaçlı Şoförlü Araç Kiralama
Gezi ve Tatil Amaçlı Şoförlü Araç Kiralama

Geliştirmiş olduğumuz projeler ve araçlarımıza vermiş olduğumuz değer ile oto kiralama sektörünün vazgeçilmezi haline gelmekteyiz.

izmir Araç Kiralama
izmir Araç Kiralama

izmir Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama
İzmir Araç Kiralama

Her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir araç kiralama firması, bünyesinde ekonomik fiyatlara kiralanacak otomobil modelleri de bulundurmaktadır.

İzmir Bornova Araç Kiralama
İzmir Bornova Araç Kiralama

İzmir’in yaz aylarında en kalabalık ilçelerinden birisi haline gelen Bornova, rent a car ve oto kiralama hizmeti sunmaktayız. İzmir Bornova araç kiralama hizmetimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ve profesyonel hizmetlerden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilmeleri için elimizden geleni yapmaktayız.

İzmir Bornova Oto Kiralama
İzmir Bornova Oto Kiralama

Firmamız İzmir Bornova oto kiralama hizmeti sayesinde yerli ve yabancı misafirlerin tüm ulaşım ihtiyaçlarına sorunsuz bir şekilde cevap verebilmektedir.

İzmir Bornova Profesyonel Araç Kiralama
İzmir Bornova Profesyonel Araç Kiralama

İzmir Bornova profesyonel araç kiralama hizmetimiz sayesinde farklı coğrafyalardan ve lokasyonlardan İzmir’in en güzel ve hoş ilçelerinin başında olan Bornova’ya çeşitli nedenlerden ötürü gelen yerli ve yabancı müşterilere en kaliteli ve profesyonel hizmetlerden yararlanmaları konusunda yardımcı olmaktayız.

İzmir Bornova Rent A Car
İzmir Bornova Rent A Car

İzmir Bornova Rent A Car Daf rent a car olarak İzmir’in nadide ilçesi haline gelen Bornova’ya rent a car hizmeti sunmaktayız. İzmir Bornova rent a car hizmeti süresi boyunca müşterilerimize en profesyonel hizmet şartlarını sunabilmekten mutluluk duymaktayız.

İzmir En Kurumsal Rent A Car
İzmir En Kurumsal Rent A Car

Firmamız her daim İzmir'de kurumsal, profesyonel ve kaliteli rent a car hizmeti sunmaktadır.

İzmir En Ucuz Rent A Car
İzmir En Ucuz Rent A Car

İzmir en ucuz rent a acar hizmetlerimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimizin profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilmeleri için çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

İzmir Havaalani Şoförlü Araç Kiralama
İzmir Havaalani Şoförlü Araç Kiralama

İzmir’in nadide ilçesi haline gelen her yıl gelen binlerce turiste ev sahipliği yapan ve Dünya’nın en güzel otellerinin bulunduğu Bornova’ya aktif olarak şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktayız. İzmir Bornova şoförlü araç kiralama hizmetimiz sayesinde yerli ve yabancı turistlere aktif olarak araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

İzmir Havalimanı Rent a Car
İzmir Havalimanı Rent a Car

İzmir ili genelinde kiralık otomobil ihtiyacı olan kişilere, istedikleri model ve özelliklere sahip araçları kiralayan firma İzmir Havalimanı şubesiyle de hizmet vermeye devam etmektedir.

İzmir Havalimani Şoförlü Araç Kiralama
İzmir Havalimani Şoförlü Araç Kiralama

Firmamız İzmir havlaimanı şoförlü araç kiralama hizmeti sayesinde yerli ve yabancı müşterilere ne kaliteli ve profesyonel hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

İzmir Kaliteli ve Profesyonel Rent A Car
İzmir Kaliteli ve Profesyonel Rent A Car

Firmamız İzmir kaliteli ve profesyonel rent a car hizmeti sayesinde yerli ve yabancı müşterilerin tüm ulaşım ihtiyaçlarını en uygun fiyatlar karşılığında sunabilmektedir.

İzmir Lüks Araç Kiralama
İzmir Lüks Araç Kiralama

İzmir lüks araç kiralama hizmetimiz sayesinde yerli ve yabancı müşterilerimizin ulaşım için ihtiyaç duymuş olduğu tüm kriterleri sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde karşılamaktayız.

İzmir Oto Kiralama
İzmir Oto Kiralama

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren ve İzmir oto kiralama firmaları arasında da yer alan Daf, araç kiralama konusunda hizmet kalitesini,güvenilirliğini kanıtlamış firmalardan bir tanesidir.

İzmir Profenesyonel Şoförlü Araç Kiralama
İzmir Profenesyonel Şoförlü Araç Kiralama

İzmir profesyonel şoförlü araç kiralama hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin güven içerisinde araçlarını kiralayabilmeleri için elimizden gelenin fazlasını sarf etmekteyiz.

İzmir Profesyonel Araba Kiralama
İzmir Profesyonel Araba Kiralama

İzmir profesyonel araba kiralama hizmetini siz değerli müşterilerimize ulaştırabilmekten mutluluk duymaktayız.

İzmir Profesyonel Havalimanı Rent A Car
İzmir Profesyonel Havalimanı Rent A Car

İzmir içerisinde çeşitli nedenlerden ötürü gelen yerli ve yabancı müşterilere aktif olarak hizmet veren profesyonel havalimanı rent a car firmasından birisiyiz. Firmamız İzmir profesyonel havalimanı rent a car hizmetini müşterilerine en uygun fiyatlar karşılığında sunabilmektedir.

İzmir Profesyonel Rent A Car
İzmir Profesyonel Rent A Car

Türkiye’nin incisi her yıl farklı lokasyonlardan uzun bir yolculuk sonrası gelen yerli ve yabancı turistleri ev sahipliği yapan, tarihe açılan mekanları, akşam ve geceleri ışıldayan cadde ve sokakları, eşsiz plaj ve kumsalı ile İzmir tatil konusunda apayrı bir yere sahiptir. Yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi haline gelen İzmir özellikle yaz aylarında nüfusu iki katına çıkmaktadır. Firmamız da yerli ve yabancı turistlere ihtyiaç duydukları İzmir profesyonel rent a car hizmeti sunmaktayız.

İzmir Rent a Car
İzmir Rent a Car

Her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir rent a car firması, bünyesinde ekonomik fiyatlara kiralanacak otomobil modelleri de bulundurmaktadır.

İzmir Rent A Car Firmaları
İzmir Rent A Car Firmaları

İzmir içerisinde çeşitli nedenlerden ötürü gelen yerli ve yabancı müşterilere en iyi rent a car ve turizm hizmeti sağlayan İzmir rent a car firmaları, özellikle İzmir’in bulunduğu lokasyonu en iyi şekilde kullanabilmektedir.

İzmir Ucuz Rent A Car
İzmir Ucuz Rent A Car

İzmir ucuz rent a car sayesinde siz değerli müşterilerimizin güven içerisinde ulaşım hizmetinden yararlandıkları için mutluluk duymaktayız.

İzmir’de En Ucuz Oto Kiralama
İzmir’de En Ucuz Oto Kiralama

İzmir’de aktif olarak çalışan ve görev alan tüm oto kiralama firmaları özellikle yaz aylarında araç filosu sürekli olarak yoğundur. Firmamız farklı lokasyonlardan gelen yerli ve yabancı müşterilere en profesyonel ve kaliteli İzmir en ucuz oto kiralama hizmeti sunmaktadır.

Oto Kiralama Hizmetinde Bebek Koltukları
Oto Kiralama Hizmetinde Bebek Koltukları

Bebek koltukları sayesinde aileler güven içerisinde bebekleri ile tatile çıkabilmekte ve sorunsuz bir ulaşım gerçekleştirebilmektedirler.

Özel Günler için Araç Kiralama
Özel Günler için Araç Kiralama

Özel günler için araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin işimizden memnun kalmasını sağlamaktayız.

Profesyonel Araç Kiralamanın Avantajları
Profesyonel Araç Kiralamanın Avantajları

Bu anlamda profesyonel araç kiralamanın avantajları konusunda başlıca özellik rahat ulaşımdır.

Profesyonel Araç Kiralamanın Getirmiş Olduğu Yenilikler
Profesyonel Araç Kiralamanın Getirmiş Olduğu Yenilikler

Profesyonel araç kiralamanın getrmiş olduğu yenilikler saymakla bitmeyen ve sürekli olarak güncellenen konular arasında yer almaktadır. Siz de daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Rent A Car Sektöründe Sigorta
Rent A Car Sektöründe Sigorta

Araç filomuzda bulunan tüm arabaları belirli aralıklarla sıkı dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Sorunsuz ve eksiksiz sigorta işlemlerimiz müşterilerimizin güven içerisinde araçlarını kiralayıp İzmir’i gezmelerine yardımcı olmaktadır.